The Lineup

Games at 5 p.m. unless noted

Saturday

Track

Early Bird at Big Red; 9 a.m. (field events), 10 a.m. (running events), Noon (running finals)

Baseball

Buckeye Local at Oak Glen (DH), 11 a.m.

Harrison Central at Weir (DH), Noon

Beaver Local at Toronto (DH), Noon

Brooke at Parkersburg South (DH), 1 p.m.

Softball

Beaver Local at Edison, 11 a.m.

Wheeling Park at Edison, 3 p.m.

Buckeye Local at Oak Glen (DH), 11 a.m.

Toronto at Leetonia (DH), 11 a.m.

Big Red at Meadowbrook (DH), Noon

Weir at Indian Creek (DH), 12:30 a.m.

The Lineup

Games at 5 p.m. unless noted

Today

Baseball

Oak Glen at Linsly

Magnolia at Brooke, 5:30 p.m.

Saturday

Track

Early Bird at Big Red; 9 a.m. (field events), 10 a.m. (running events), Noon (running finals)

Baseball

Buckeye Local at Oak Glen (DH), 11 a.m.

Harrison Central at Weir (DH), Noon

Beaver Local at Toronto (DH), Noon

Brooke at Parkersburg South (DH), 1 p.m.

Softball

Beaver Local at Edison, 11 a.m.

Wheeling Park at Edison, 3 p.m.

Buckeye Local at Oak Glen (DH), 11 a.m.

Toronto at Leetonia (DH), 11 a.m.

Big Red at Meadowbrook (DH), Noon

Weir at Indian Creek (DH), 12:30 a.m.

The Lineup

Games at 5 p.m. unless noted

Today

Baseball

Weir at Oak Glen

Brooke at Bishop Donahue

Softball

Oak Glen at Brooke (DH), 4:30 p.m.

Cameron at Madonna

Linsly at Weir

Thursday

Baseball

Oak Glen at Linsly

Magnolia at Brooke, 5:30 p.m.

Saturday

Track

Early Bird at Big Red; 9 a.m. (field event), 10 a.m. (running events), Noon (running finals)

Baseball

Buckeye Local at Oak Glen (DH), 11 a.m.

Harrison Central at Weir (DH), Noon

Beaver Local at Toronto (DH), Noon

Brooke at Parkersburg South (DH), 1 p.m.

Softball

Beaver Local at Edison, 11 a.m.

Wheeling Park at Edison, 3 p.m.

Buckeye Local at Oak Glen (DH), 11 a.m.

Toronto at Leetonia (DH), 11 a.m.

Big Red at Meadowbrook (DH), Noon

Weir at Indian Creek (DH), 12:30 a.m.

The Lineup

Games at 5 p.m. unless noted

Today

Baseball

John Marshall at Madonna

Softball

Wheeling Central at Madonna

Brooke at John Marshall

Weir at Wheeling Central, 6:30 p.m.

Wednesday

Baseball

Weir at Oak Glen

Brooke at Bishop Donahue

Softball

Oak Glen at Brooke

Cameron at Madonna

Linsly at Weir

Thursday

Baseball

Oak Glen at Linsly

Magnolia at Brooke, 5:30 p.m.

Saturday

Track

Early Bird at Big Red; 9 a.m. (field event), 10 a.m. (running events), Noon (running finals)

Baseball

Buckeye Local at Oak Glen (DH), 11 a.m.

Harrison Central at Weir (DH), Noon

Beaver Local at Toronto (DH), Noon

Brooke at Parkersburg South (DH), 1 p.m.

Softball

Beaver Local at Edison, 11 a.m.

Wheeling Park at Edison, 3 p.m.

Buckeye Local at Oak Glen (DH), 11 a.m.

Toronto at Leetonia (DH), 11 a.m.

Big Red at Meadowbrook (DH), Noon

Weir at Indian Creek (DH), 12:30 a.m.

The Lineup

Today

Wrestling

Ohio State Championships

(at Columbus)

With district qualifiers, 10 a.m.

Boys’ Basketball

Ohio Division II

at Ohio University-Eastern

Carrollton vs. Indian Creek, 7 p.m.

Boys’ Basketball

W.Va. Class AAA

Region One, Section One

Final

Wheeling Park at Parkersburg South, 7 p.m.

Saturday

Wrestling

Ohio State Championships

(at Columbus)

With district qualifiers, 10 a.m.

Boys’ Basketball

Ohio Division IV

at New Philadelphia High School

Malvern vs. Steubenville Catholic Central, 1 p.m.

Boys’ Basketball

Ohio Division II

at Ohio University-Eastern

St. Clairsville vs. Steubenville, 1 p.m.